Naposledy aktivní: | 30. 10. 2017 | Zhlédnutí profilu: | 6.721 | |
Profil založen: | 30. 08. 2009 | Příspěvků: | 50 / 2.987 | |
Poslední změna: | 23. 11. 2014 | Fotografií: | 0 |
Vždyť to je na obale všechno napsaný, takže nevím, co řešíš.
100g neuvařené rýže má 60,9*1,25=76,125g sacharidů (jeden sáček, který váží 100g).
Za jednu porci tvořitelé tabulky považují 260g uvařené rýže, což by mělo být 80% obsahu sáčku (80g) a výsledných 60,9g sacharidů.
100g vařené rýže by podle tvůrců mělo vzniknout z cca 31g syrové rýže a odtud je těch 23g sacharidů (100/3,25/100*76,125).
Stačí si to pořádně přečíst a spočítat.
Mám doma jednoručku, na kterou se dá naložit 50kg.
Zvládneš udělat 5x10 bulharských dřepů se 100kg?
Ano viděl jsem, co napsal, ale taky předpokládám, že za oním nickem je osoba, která toho v cvičení dokázala poměrně hodně a je na fóru známá, což se dá z příspěvků odhadnout. Pokud bys nebyl zahleděn sám do sebe, taky bys to možná viděl.
Supersérie jsou dobrej nápad, to že si to někdo neumí dobře rozplánovat a odvaří ho to, je už jen jeho nezkušenost. Kdybych si sestavoval trénik pro sebe na tak krátkej čas, tak bych asi pravděpodobně volil tuto variantu v podobě 2 cviků a krátké pauzy nebo nějakou variantu kruháče o 3-4 cvicích s občasnou pauzou na vydýchání. V podstatě něco podobnýho, co napsal Cratach.
edit: měl jsem na mysli primárně antagonistické supersérie, případně cvičit jen antagonistické série..
Taky cvičívám (i když v poslední době se snažím čas věnovat spíš rodině, takže už je to spíš necvičení :) ) v domácích podmínkách (asi budou o něco lepší než standartní domácí podmínky), takže bych se téhle situace moc nebál.
Osobně bych preferoval variantu o více serích než o jedné, protože je to z mého pohledu efektivnější a míň psychicky náročný. Je potřeba to samozřejmě odvíjet od aktuálního stavu.
Cizo měl pěknou poznámku na kvalitu techniky, ale podle mého názoru je větší pravděpodobnost, že začatečník řekne, že má techniku dobrou než naopak. Ze svého pohledu bych řekl, že s technikou častěji bývají nespokojení pokročilejší cvičenci, protože prostě ví, že jim to nešlo. Stejně tak neznamená, že když někdo cvičí 10 let, že má techniku dobrou... Ale to byla trochu odbočka.
Sem si potřeboval rozmyslet, co napíšu. :)
Člověk si vždycky může na něco stěžovat, ale to není nejlepší smysl života, takže se mám parádně. Díky za zeptání. :)
Na cestě zpátky se stavíme do Kauflandu a koho jsem tam neviděl. Evička kroutí hlavou při pohledu na (asi) svoji maminku. Na pokladně si stoupne za nás, ale protože má obrovský nákup (regály vypadaly podezřele prázdně), tak před sebe s úsměvem pustí pána na dietě (nebo už asi nebylo, co brát z polic...).
Každopadně jsem se snažil nenápadně hledat, čím to zvedáš, ale nic jsem nenašel (to není myšleno jako urážka, ale kompliment, že na ty balíky vypadaš perfekteně a jako ženská ).
No a pokud jsi to nebyla Ty, tak tam někde pobíhá Tvoje dvojče.
doufám, že budeš ok, a svou veškerou energii investuješ tam, kde je/bude potřeba.
Přeju Ti, abys byl šťastnej a spolokenej, ať už Ti život přinese cokoliv.
D.
Ano společnost může za spoustu věcí, ale pokud ji z něčeho obviňuje sám člověk, tak to pro mě znamená, že už neví kudy dál, měl by si odpočinout, sebrat síly a pokračovat.
Dál ve filozofování nehodlám pokračovat Jakube, protože pak z toho člověku začíná hrabat. :)
(když už jsme u toho pochlebování si v deníčcích )
Jinak zalomený zápěstí je z mýho pohledu určitě hovadina, protože jsem se to ze začátku taky blbě naučil, tak jediný k čemu to bylo dobrý, byla bolest zápěstí, nemluvě o tom, že stabilita činky je na houby a nemůžeš se do ní ani pořádně opřít, protože to zápěstí neudrží, alespoň u mě tedy ne.
Jinak Pajasovi už to psalo spousta lidí, že by měl u cvičení víc používat hlavu, než se na tréninku oddělat. Tady je třeba vidět krásnej rozdíl mezi ním a Ripperem, kterej hodně tréninků odjede s lehkostí...
Pr!nc tady uvedl i obdobu Triple blendu pro lidi.
1. Vykašli se na rady typu tohle můžeš, tohle nemůžeš viz. Bereserk, protože je to nesmysl.
2. Nastuduj si, jak dlouho se jednotlivé potraviny tráví a jak jejich trávení ovlivňuje vzájemná kombinace.
3. Přizpůsob to aktuálnímu stavu před tréninkem (nemám hlad, dám menší porci nebo nic a naopak.)
4. Dokud si to nevyzkoušíš a nezískáš nějakou zkušenost, tak stejně nebudeš vědět, co je pro tebe nejlepší.
5. Jídlo těsně před trénikem, nemá na samotný trénink až takový vliv, jako celkově jídlo mezi tréninky, takže si z toho není zas až tak potřeba dělat hlavu.
Určitě je lepší varianta dát si před trénikem třeba jen obyčejný jabko (sacharidy) než hovězí steak, který bude v žaludku ležet mnohem déle.
![]() ![]() |