Naposledy aktivní:06. 01. 2021 Zhlédnutí profilu: 4.228
Profil založen:20. 05. 2012 Příspěvků:5 / 1
Poslední změna: 25. 02. 2018 Fotografií:9
Komerce nás válcuje až to není hezký.Tohle je spíš reklamní video a pro každýho trenéra to musí být utrpení sledovat.

Hodnotit diskusní příspěvky mohou jen přihlášení uživatelé. Hodnocení jsou pro přihlášené uživatele veřejná (tzn. přihlášení čtenáři vidí, kdo jak hodnotil).

1
0
20. 06. 2013edy68
My to taky tak brali a chtěli to dokončit celé za každou cenu. Já běhal dřív orientační běhy a v lese se orientuju dobře. Hned na trati jsem věděl, kde to jde zkrátit, ale proč bych to dělal? Nešlo mi o čas, chtěl jsem vědět, jestli to dám. Ale několikrát jsem si probíral v hlavě trasu, povrch na kterém se to běželo. Čas který člověk stráví na překážkách. A aniž bych chtěl cokoliv naznačit, tak 15 min. na 20 překážek je šibeniční čas. A zaběhnout 12 km v takovém terénu a převýšení za 56 min. si vůbec nedovedu představit. Několik kilometrů se vůbec nedalo běžet v plné rychlosti, už jen normální tempo bylo na zabití a nebo na zlámání nohou.

0
0
19. 06. 2013edy68
Byl to první závod v ČR a tak nějaký ten nedostatek člověk musí tolerovat. Hlavní je, že je to skvělý nápad dělat takové závody a že o to mají lidi tak velký zájem. Co mi chybělo z technického hlediska, byly průběžné kontroly. Každý měl čip, ale ten byl jen na zaznamenání času od startu do cíle. Kdo byl na místě od soboty a prošel si trať, tak na tom mohl být výhodněji, trať se dala podstatně zkrátit, trestné angličáky nikdo nepočítal, spoustu lidí je prakticky nedělalo. Na trati byly dlouhé úseky, kde z organizátorů nikdo nebyl a pokud by na takovém místě někomu vznikl zdrav. problém, tak nechci ani domyslet. Jinak se to organizátorům podařilo skvěle a zaslouží velkou pochvalu.

0
0
18. 06. 2013edy68
Byl jsem mezi závodníky v nedělním závodě na 12+ a musím říct, že jsem si chtěl závod hlavně zkusit. Bez výsledkových ambicí. Přípravu jsem jako už 20 let neběžec začal cca 3 týdny před závodem. Dva dny před závodem jsem zjistil, že jsem schopen uběhnout tak 4 km. No co říkám si, zbytek dojdu a taky jo. Čas nijak oslnivý 2hod. 20min. ale maximální spokojenost. Celý závod je hlavně o běhání a hodně náročném. Ono běhat v první třetině závodu prakticky pořád do kopce se stoupáním lyžařské sjezdovky, to je sakra makačka. Na překázky jsem nedělal žádnou přípravu a pokud bych se připravoval na další závod, tak bych ji ani nijak nerozvíjel. Roky klasické posilky mi daly dostatečnou přípravu k překonání 18 překážek z 20. Ty dvě zbývající překonat prostě nešly nebo jen se štěstím. Překážky byly fakt dětské a celý závod byl z 90% o dobrých běžcích.