Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 99 inzerátů. Zrušit filtr.
Osobní fitness trenérka
služby
nabídka
19. 01. 2024
Ahoj jsem Míša , moje fitness cesta začala před 6 lety a dnes je můj trénink mou terapií. Nabízím osobní tréninky Jedná se o individuální osobní trénink, který je přizpůsoben cílům, schopnostem a potřebám klienta. Ať už je Vaším cíle... Celý inzerát.
Osobní fitness trenér a výživový poradce
služby
nabídka
17. 01. 2024
Ahoj, Rád bych nabídl svoje služby osobního trenéra a výživového poradce. web zde: www.myfitnesstrainer.cz Budu se těšit Vladimír Celý inzerát.
Osobní a soukromý trenér natural fitness i do d...
služby
nabídka
20. 12. 2023
Nabízím kompletní poradenství a pomoc jak vybudovat Vaše tělo a získat energii, sílu, zdraví a radost ze sebe. Zbavit se nebo zmírnit nadváhu, zdravotní a psychické problémy a bolesti všeho druhu..zad, kloubů, hlavy a jiné.. ať po nemoc... Celý inzerát.
Osobní a soukromé cvičení a trénování i do domu
služby
nabídka
13. 11. 2023
Trenér natural fitness a kulturistiky.. Nabízím kompletní poradenství a pomoc v oblasti fitness, motivace, energie, stravy, hubnutí, zdraví a léčení, prevence a regenerace.. Celý inzerát.
Rehabilitační trenink
služby
nabídka
03. 10. 2023
Nabízím treninky zaměřené na posílení a protažení, bolavá záda. Poradím jak zhubnout či nabrat. Mám dlouholeté zkušenosti z rehabilitace. www.fitkondice.cz Celý inzerát.
Nabízím online poradenství a treninky
služby
nabídka
18. 09. 2023
Nabízím volnou kapacitu pro klienty na online spolupráci. Ať už se jedná o výživové poradenství nebo nastavení tréninku, jsem tu ! Jako fitness trenér pracuji již přes šest let a mám za sebou řadu klientů. Druhým rokem aktivně závodím v... Celý inzerát.
Profesionální chiptuning
služby
nabídka
02. 06. 2023
Zvýšení výkonu a snížení spotřeby s garancí a zárukou! - To je správný CHIPTUNING od profesionálů. Nabízíme pouze dlouhodobě odzkoušené a certifikované úpravy! Úpravy provádíme po celé ČR. Garance STK/SME. Cena 2990Kč. V ceně dopravné až... Celý inzerát.
Street fotografie
služby
nabídka
23. 05. 2023
Ahoj, jsem Charlie a dělám „street fotografii“. Jsem z Brna, takže pokud byste měla některá zájem, můžeme se potkat někde ve městě a udělat pár fotek. Zajímají mě postavy a tváře, peníze neřeším. Takže v klidu. :-) Celý inzerát.
Osobní trenér fitness a kulturistiky
služby
nabídka
17. 05. 2023
Osobní trenér fitness a kulturistiky, výživový poradce - se mnou se klient naučí:  nastavit si jídelníček vzhledem ke svému somatotypu  urdžet si zdravá střeva, která jsou základem nejen pro optimální vstřebávání živin, ale i pro udr... Celý inzerát.
Trenér
služby
nabídka
11. 04. 2023
Nabízím své služby jako instruktor fitness, kondiční, funkční, rehabilitační trenér a trenér bojových sportů. Celý inzerát.

123...8910