Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 99 inzerátů. Zrušit filtr.
Služby osobního trenéra
služby
nabídka
02. 01. 2019
Spojuji zdravotní cvičení SM systému a posilovací program, programy sem nastavil na 2 až 3 měsíce za které určitě uvidíte pokroky.Tak pojďme do toho společně.. viac info na www.trener-janosik.cz Celý inzerát.
Osobní Fitness trenér
služby
nabídka
20. 12. 2018
Nabízím služby certifikovaného osobního fitness trenéra pro muže i ženy, osobně či online. Začít můžeme hned... Celý inzerát.
Nabídka trenérských služeb Praha BBC fitness
služby
nabídka
15. 12. 2018
Nabízím služby osobního fitness trenéra. Tréninky podle individuálních potřeb - redukce hmotnosti, zpevnění postavy, tvarování postavy, nabírání svalové hmoty. Jsem certifikovaný fitness trenér a trenér kulturistiky. Celý inzerát.
Fitness trenér - osobní i online
služby
nabídka
13. 12. 2018
Zdravím, jsem certifikovaný fitness trenér z Plzně. Moje služby jsou - Online trénování, jídelníčky a tréninkové plány na míru, osobní tréninky, přípravy na závody jak v silovém trojboji, tak kulturistice a odstranění dysbalancí. Jídelní... Celý inzerát.
Přenechání Fitness Studia v Ostravě
služby
nabídka
03. 12. 2018
Přenechám zavedené menší fitness studio v Ostravě s 10 letou tradicí a zavedenou klientelou. (Ideální pro cvičení jednotlivců, menších skupinek, rodin s dětmi, terapie, masáže i kosmetiku). Cena a další informace na vyžádání pouze emaile... Celý inzerát.
Nabídka trenérských služeb Plzeň
služby
nabídka
13. 11. 2018
Nabízím své trenérské služby v Plzni. Mám odbornou certifikaci ve 4 oborech a hodně zkušeností. Zaměřuji se na svalový rozvoj, sílu a kondici. Na mém webu je bližší nabídka: https://coachkauly.webnode.cz Celý inzerát.
Jumping v Lovosicích!
služby
nabídka
07. 11. 2018
Přijďte na skupinové lekce Jumpingu, nově v Lovosicích. Nabízím též lekce pro začátečníky, přidej se k nám i ty!:-) Celý inzerát.
Osobní profesionální trenér fitness a kulturist...
služby
nabídka
05. 11. 2018
Chcete změnit svůj životní styl a konečně se cítit lépe? Chcete mít konečně postavu snů nebo potřebujete připravit na závody? Kontaktujte mne a já vás dovedu k vašemu vytouženému cíli! Nabízím služby osobního trenéra nebo připravím vás... Celý inzerát.
Nalíčím bikini/body fitness závodnice
služby
nabídka
04. 11. 2018
Nabízm profi nalíčení bikini/body fitness závodnic na soutěže konané v ČR. Stage makeup má trvanlivost až 32 hodin, v ceně je i nalepení trsů řas nebo umělých řasíků vcelku. Upravuji i vlasy, rovné, vlny, objem. Celý inzerát.
Služby osobního trenéra Praha
služby
nabídka
31. 10. 2018
Nabízím služby osobního trenéra Fitness. Věnuji si závodní kulturistice a v oboru fitness mám 5ti letou praxi. Ke své práci a klientům přistupuji s citem, zodpovědně a individuálně. Působím v Olympia fitness opatov a Form Factory Harfa.... Celý inzerát.

123...78910