Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 99 inzerátů. Zrušit filtr.
Nie problém niekoho zničiť ale zlepšiť!!!
služby
nabídka
09. 07. 2019
Zdravím. Ponúkam služby osobného trénera s niekoľko ročnými skúsenosťami. Hneď po ukončení FTVŠ UK som sa začal venovať práci trénera. Počas niekoľkých rokov a bohatých skúsenostiach som začal viac a viac smerovať od skupinových foriem... Celý inzerát.
Redukční jídelníček
služby
nabídka
05. 07. 2019
Čau nabízím vytvoření jídelníčku a delší spolupráce na delší dobu cena:levně kontaktuj ;) Celý inzerát.
Uličník Gym na Praze 3
služby
nabídka
05. 06. 2019
Nabízím krásný , čistý prostor pro trenéry na soukromé i skupinové treninky . Gym je na Žižkově přímo u tran.zastávky + se zde dá velmi dobře zaparkovat na bíle zoně . Všechny cvič.pomůcky Vám jsou k dispozici - tedy stačí jen přijít a m... Celý inzerát.
Hledám klienty
služby
nabídka
29. 04. 2019
Zdravím. Posilování se věnuju už skoro 15let, ale až teď jsem se rozhodl trénovat. Tak hledám klienty, které maji motivaci, vůli, odhodlání a trpělivost se sebou něco dělat. Nepřipravuju na soutěže, ani neprodávám steroidy! Trénuju v... Celý inzerát.
masáž nejen po cvičení
služby
nabídka
06. 04. 2019
relax.olej.masáž Praha, nejen po cvičení,zdarma, preferuji sportovní,atletickou postavu.odpovím všem.děkuji Jirka Celý inzerát.
Nabízíme prostory k trénování
služby
nabídka
04. 03. 2019
Nabízíme prostory trenérům pro soukromé tréninky „jeden na jednoho“ pouze za cenu běžného členství či vstupu. Dále nabízíme pronájmy vybavených sálů pro semináře či workshopy. Trénovat můžete na všech pražských pobočkách (Praha 1, 4 a 5)... Celý inzerát.
Osobní trenér gym-fitness Čakovice
služby
nabídka
20. 02. 2019
Nabídka služeb: - Individuální tréninky - Kondiční posilování - Nabírání svalové hmoty - Redukce hmotnosti - Poradenství ve výživě - Sestavení jídelníčků na míru Celý inzerát.
masáže pro sport a relax
služby
nabídka
13. 01. 2019
Zdravím jsem profi masér se 7 letou praxí v oboru, provádím klasické a sportovní masáže, dálle provádím masáž lávovými kameny, baňkování, lymfatická masáž... jestli máš zájem tak napiš a domluvíme se :) masérnu mám v sedlčanech :) Celý inzerát.
Nejlevnější posilovna v Mostě
služby
nabídka
13. 01. 2019
Nejlevnější posilovna v Mostě stále v provozu. Nový provozovatel. Připravujeme tady i vzpírání, vzpěračské,a jiné cviky pro CrossFit. Wi-fi zdarma.Velice klidné prostředí. Příjemná atmosféra. Cena měsíční permanentky jen 400 kč. Ad... Celý inzerát.
Trenér fitness
služby
nabídka
02. 01. 2019
Nabízím komplexní služby fitness trenéra, osobní tréninky Praha 9 Čakovice, případně online spolupráce, více info na dotaz. Certifikát: ano Celý inzerát.

123...678910