Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 84 inzerátů. Zrušit filtr.
Nabízíme prostory k trénování
služby
nabídka
04. 03. 2019
Nabízíme prostory trenérům pro soukromé tréninky „jeden na jednoho“ pouze za cenu běžného členství či vstupu. Dále nabízíme pronájmy vybavených sálů pro semináře či workshopy. Trénovat můžete na všech pražských pobočkách (Praha 1, 4 a 5)... Celý inzerát.
Osobní trenér gym-fitness Čakovice
služby
nabídka
20. 02. 2019
Nabídka služeb: - Individuální tréninky - Kondiční posilování - Nabírání svalové hmoty - Redukce hmotnosti - Poradenství ve výživě - Sestavení jídelníčků na míru Celý inzerát.
masáže pro sport a relax
služby
nabídka
13. 01. 2019
Zdravím jsem profi masér se 7 letou praxí v oboru, provádím klasické a sportovní masáže, dálle provádím masáž lávovými kameny, baňkování, lymfatická masáž... jestli máš zájem tak napiš a domluvíme se :) masérnu mám v sedlčanech :) Celý inzerát.
Nejlevnější posilovna v Mostě
služby
nabídka
13. 01. 2019
Nejlevnější posilovna v Mostě stále v provozu. Nový provozovatel. Připravujeme tady i vzpírání, vzpěračské,a jiné cviky pro CrossFit. Wi-fi zdarma.Velice klidné prostředí. Příjemná atmosféra. Cena měsíční permanentky jen 400 kč. Ad... Celý inzerát.
Trenér fitness
služby
nabídka
02. 01. 2019
Nabízím komplexní služby fitness trenéra, osobní tréninky Praha 9 Čakovice, případně online spolupráce, více info na dotaz. Certifikát: ano Celý inzerát.
Služby osobního trenéra
služby
nabídka
02. 01. 2019
Spojuji zdravotní cvičení SM systému a posilovací program, programy sem nastavil na 2 až 3 měsíce za které určitě uvidíte pokroky.Tak pojďme do toho společně.. viac info na www.trener-janosik.cz Celý inzerát.
Osobní Fitness trenér
služby
nabídka
20. 12. 2018
Nabízím služby certifikovaného osobního fitness trenéra pro muže i ženy, osobně či online. Začít můžeme hned... Celý inzerát.
Nabídka trenérských služeb Praha BBC fitness
služby
nabídka
15. 12. 2018
Nabízím služby osobního fitness trenéra. Tréninky podle individuálních potřeb - redukce hmotnosti, zpevnění postavy, tvarování postavy, nabírání svalové hmoty. Jsem certifikovaný fitness trenér a trenér kulturistiky. Celý inzerát.
Fitness trenér - osobní i online
služby
nabídka
13. 12. 2018
Zdravím, jsem certifikovaný fitness trenér z Plzně. Moje služby jsou - Online trénování, jídelníčky a tréninkové plány na míru, osobní tréninky, přípravy na závody jak v silovém trojboji, tak kulturistice a odstranění dysbalancí. Jídelní... Celý inzerát.
Přenechání Fitness Studia v Ostravě
služby
nabídka
03. 12. 2018
Přenechám zavedené menší fitness studio v Ostravě s 10 letou tradicí a zavedenou klientelou. (Ideální pro cvičení jednotlivců, menších skupinek, rodin s dětmi, terapie, masáže i kosmetiku). Cena a další informace na vyžádání pouze emaile... Celý inzerát.

123...56789