Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 79 inzerátů. Zrušit filtr.
Trenér fitness a kulturistiky
služby
nabídka
10. 08. 2021
Certifikovaný trenér - nabízím veškeré služby trenéra fitness a kulturistiky. Jsem bývalý závodník České republiky v kulturistice - neváhejte mne kontaktovat, jinak trénuji ve Fitness Vagon, Národní 25, Praha 1. Celý inzerát.
Fitness lekce na Praze 1
služby
nabídka
26. 07. 2021
CHCEŠ BÝT VE FORMĚ? 1. Najdi si své „PROČ“ - opravdový důvod, který tě bude motivovat! ❤️ 2. Žij tím - obklop se stejně smýšlejícími lidmi, s kterými budeš sdílet své nadšení a pokroky. Žij v těle, jaké se ti líbí. Trénink bude vycházet... Celý inzerát.
Trenér s vlastní posilovnou
služby
nabídka
20. 07. 2021
Dobrý den, Nabízím služby trénování ve vlastní posilovně, jedná se o menší domácí fitko, ale velmi slušně vybavené. Dá se zde odjet velmi kvalitní trénink jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší. Pokud se Vám z nějakého důvodu nechc... Celý inzerát.
Trenér fitness a kulturistiky, výživový poradce
služby
nabídka
30. 06. 2021
Dobrý den, nabízím své služby jak trenér fitness a kulturistiky. Sestavím tréninkové plány, ukážu vám jak se zbavit disbalancí, špatných stravovacích návyků ,ale hlavně vám ukážu jak se cítit zdravě a fit i po 40. Mam 20let zkušeností j... Celý inzerát.
Osobní Trenér Praha - Adam Špulák
služby
nabídka
24. 06. 2021
Chceš se naučit základy boxu, thaiboxu, nabrat svalovou hmotu, zlepšit si kondici anebo už prostě jenom nechceš ležet doma? Neváhej a kontaktuj mě📩 ✓Zvýšení sebevědomí ✓Redukce váhy ✓Formování těla Vhodné pro muže i ženy, ale i pro... Celý inzerát.
Soukromé mini-fitness 1on1 v centru Prahy
služby
nabídka
21. 05. 2021
K dispozici pro trenéry a jejich klientelu soukromé prostory na cvičení jeden na jednoho bez roušek, buzerace, testů, očkování a 15metrových rozestupů... Možnost prohlídky a vyzkoušení zdarma. Více info o podmínkách využívání po domluvě.... Celý inzerát.
Masáže
služby
nabídka
02. 03. 2021
ahoj. Nabízim masáže sportovní i rekondiční. Cena 400-500 za hodinu podle náročnosti, půl hodina 250-300 . Masáže provádim předevšim v sedě, dle potřeby na zemi či v posteli, stůl nemám, jsem v Česku pouze na několik měsíců. Jsem studo... Celý inzerát.
Osobní trenerka
služby
nabídka
18. 02. 2021
Ahoj. Nabízím svoje služby osobního trenéra a to buď u vás doma a nebo v mé soukromé menší domácí posilovně. Mám 5 let zkušeností v oboru. Mohu pomoci při hubnutí, tvarování postavy, nabírání svalové hmoty, odstranění svalových disbalanc... Celý inzerát.
Vybavené a zavedené fitness Vinohrady.
služby
nabídka
19. 09. 2020
Nabízím jedinečnou příležitost k dlouhodobému pronájmu vybaveného fitness na Vinohradech. Fitness se nachází přímo v ulici Vinohradská, pár kroků od zastávky tramvaje, 5 minut od metra. Fitness je součástí domu ve vnitrobloku se vstupem... Celý inzerát.
Pronájem pokojů ve zavedeném fitness klubu
služby
nabídka
03. 09. 2020
Dobrý den, Nabízíme k pronajmu vnitřní prostor - pokoj ( plocha 8,5m2) v zavedeném fitness klubu v centru Prahy ( Holešovice). Vhodný pro masáže, služby kosmetologa, manikúra - pedikúra, fyzioterapie. Cena pronajmu - domluvou. Celý inzerát.

12345678