Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 44 inzerátů. Zrušit filtr.
27. 06. 2020
služby
nabídka
Fitness tréninkový/jídelní...
Dobrý den, věnuji se již několik let fitness, cvičení, zdravému životnímu stylu a stravě. Mým největším úspěchem je 4. místo na Mistrovství světa bikini fitness 2019, 5. místo na Mistrovství Evropy 2019. Vzhledem k tomu, že mám opravdu... Celý inzerát.
12. 06. 2020
služby
nabídka
Osobní trenérka
Pokud nevíš jak začít cvičit nebo se chceš dostat do formy. Tak využij mých služeb: osobní tréninky, konzultace jak ve cvičení tak i ve stravování, správně držení těla, diagnostika a srovnání disbalance, nabíraní svalové hmoty, redukce v... Celý inzerát.
24. 05. 2020
služby
nabídka
Osobní tréninky Praha
Zdravím Vás, Chtěla bych Vám nabídnout své služby v oboru trenérství a výživového poradenství. Posilování a výživě se věnuji několik let, kdy jsme nabrala spoustu zkušeností. Také mám za sebou certifikovaný kurz fitness trenéra. Své vědo... Celý inzerát.
15. 03. 2020
služby
nabídka
Osobní trenér nabízí své sl...
Dobrý den, osobní trenér se 14letou praxí nabízí své služby. Zaměření: Zdravotně-funkční tréninky, core trénink, odstranění bolesti zad, zvýšení kondice, redukce tuku, tvarování postavy, nabírání svalové hmoty. web: www.formfactory.cz... Celý inzerát.
15. 03. 2020
služby
nabídka
Nabízíme prostory
Dobrý den. Jsem jeden z členů týmu nově vzniklé firmy Activie Life Club, která nabízí unikátní služby na poli pohybu, regenerace a fitness. Od nového roku sídlíme v bývalém studioRplus na Vinohradech. Nabízíme k pronájmu krásné dva sály... Celý inzerát.
07. 02. 2020
služby
nabídka
Osobní trenér & nutriční terapeut
Jmenuji se Jakub a je mi 29 let. Vystudoval jsem VOŠ zdravotnickou v Ostravě, obor: Diplomovaný nutriční terapeut. Pracuji jako osobní trenér fitness (OSVČ) v Brně, Vyškově, Prostějově a přilehlém okolí. Působím také jako instruktor leze... Celý inzerát.
08. 01. 2020
služby
nabídka
Váš osobní trenér
Specializuji se na kulturistiku, trojboj, strongmanské disciplíny a kondiční tréninky. Služby: - nabírání svalové hmoty - redukce tuku - zvyšování síly - zpevňování a tvarování postavy - zvýšení kondice - diagnostika stabilizace k... Celý inzerát.
07. 01. 2020
služby
nabídka
kondiční trenér
Chcete zhubnout pár kilo, pořádně posílit nebo se prostě jen cítit lépe a ve formě? Nabízím individuální i skupinové tréninky ve fitness centru či venku (za nižší cenu), společné kardio na čerstvém vzduchu včetně nastavení správného temp... Celý inzerát.
24. 11. 2019
služby
nabídka
Osobní trenér
Nabízím služby osobního trenéra do fitness centra. Lokalita Praha - ideálně Chodov a blízké okolí. Koncept tréninku směřuji na posílení celého těla s aktivací hlubokého stabilizačního systému a principy DNS podle prof. Pavla Koláře. Ví... Celý inzerát.
21. 11. 2019
služby
nabídka
Nabízím spolupráci pro začínající kulturisty
Dobrý den, nabízím spolupráci pro začínající závodníky v kulturistice. Obsah spolupráce spočívá v sestavení správného tréninkového plánu, stravovacího režimu, včetně závěrečné superkompenzace. Jsem vysokoškolsky vzdělaný trenér v oblasti... Celý inzerát.

12345