Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 109 inzerátů. Zrušit filtr.
Osobní fitness trenérka
služby
nabídka
19. 01. 2024
Ahoj jsem Míša , moje fitness cesta začala před 6 lety a dnes je můj trénink mou terapií. Nabízím osobní tréninky Jedná se o individuální osobní trénink, který je přizpůsoben cílům, schopnostem a potřebám klienta. Ať už je Vaším cíle... Celý inzerát.
Osobní fitness trenér a výživový poradce
služby
nabídka
17. 01. 2024
Ahoj, Rád bych nabídl svoje služby osobního trenéra a výživového poradce. web zde: www.myfitnesstrainer.cz Budu se těšit Vladimír Celý inzerát.
Osobní a soukromý trenér natural fitness i do d...
služby
nabídka
20. 12. 2023
Nabízím kompletní poradenství a pomoc jak vybudovat Vaše tělo a získat energii, sílu, zdraví a radost ze sebe. Zbavit se nebo zmírnit nadváhu, zdravotní a psychické problémy a bolesti všeho druhu..zad, kloubů, hlavy a jiné.. ať po nemoc... Celý inzerát.
Osobní a soukromé cvičení a trénování i do domu
služby
nabídka
13. 11. 2023
Trenér natural fitness a kulturistiky.. Nabízím kompletní poradenství a pomoc v oblasti fitness, motivace, energie, stravy, hubnutí, zdraví a léčení, prevence a regenerace.. Celý inzerát.
Rehabilitační trenink
služby
nabídka
03. 10. 2023
Nabízím treninky zaměřené na posílení a protažení, bolavá záda. Poradím jak zhubnout či nabrat. Mám dlouholeté zkušenosti z rehabilitace. www.fitkondice.cz Celý inzerát.
Nabízím online poradenství a treninky
služby
nabídka
18. 09. 2023
Nabízím volnou kapacitu pro klienty na online spolupráci. Ať už se jedná o výživové poradenství nebo nastavení tréninku, jsem tu ! Jako fitness trenér pracuji již přes šest let a mám za sebou řadu klientů. Druhým rokem aktivně závodím v... Celý inzerát.
Prostory na masáže ve fitku
služby
poptávka
14. 09. 2023
Ahoj přátelé, hledám prostory ve fitku na poskytování masáží (sportovní, lymfatické a kinesiotaping) Budu rád za jakékoliv informace nebo případnou nabídku pronájmu. Ideálně Praha, Praha Dejvice, Roztoky až Kralupy nad Vltavou Děkuji Celý inzerát.
Profesionální chiptuning
služby
nabídka
02. 06. 2023
Zvýšení výkonu a snížení spotřeby s garancí a zárukou! - To je správný CHIPTUNING od profesionálů. Nabízíme pouze dlouhodobě odzkoušené a certifikované úpravy! Úpravy provádíme po celé ČR. Garance STK/SME. Cena 2990Kč. V ceně dopravné až... Celý inzerát.
Street fotografie
služby
nabídka
23. 05. 2023
Ahoj, jsem Charlie a dělám „street fotografii“. Jsem z Brna, takže pokud byste měla některá zájem, můžeme se potkat někde ve městě a udělat pár fotek. Zajímají mě postavy a tváře, peníze neřeším. Takže v klidu. :-) Celý inzerát.
Osobní trenér fitness a kulturistiky
služby
nabídka
17. 05. 2023
Osobní trenér fitness a kulturistiky, výživový poradce - se mnou se klient naučí:  nastavit si jídelníček vzhledem ke svému somatotypu  urdžet si zdravá střeva, která jsou základem nejen pro optimální vstřebávání živin, ale i pro udr... Celý inzerát.

123...91011
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.