Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 2.706 inzerátů. Zrušit filtr.
23. 08. 2019
práce
nabídka
Brigáda na recepci
Příjmem do našeho týmu brigádníky na recepci. Brigáda o víkendech popř. svátcích a směny dle dohody. Brigáda v příjemném a rodinném prostředí. Celý inzerát.
20. 08. 2019
práce
nabídka
Kompletace zásilek v Ronnie.cz
Společnost Dafit, s. r. o., provozovatel sportovního obchodu Ronnie.cz, hledá do svého týmu (do centrálního skladu na Praze 4) nového kolegu/kolegyni. Náplní práce je příprava a komletace objednávek, příprava objednávek pro velkoobchod,... Celý inzerát.
19. 08. 2019
práce
nabídka
Trenérka Power Plate Praha...
Do dámského fitness Red Fit, Praha 9 - Českomoravská hledáme šikovnou a sympatickou posilu do týmu trenérek na vibrační plošinu Power Plate. Náplní práce je samostatné vedení tréninků na Power Plate, zajištění chodu fitness a další drob... Celý inzerát.
15. 08. 2019
práce
nabídka
Osobní trenér Fitko Václavák
Do nového Fitka Václavák po kompletní rekonstrukci přijímáme nové osobní trenéry od 1/2019. Spolupráce formou nájemní smlouvy. Požadujeme: certifikaci, zkušenosti v oboru, profesionální přístup a reprezentativní vzhled. Angličtina výhodo... Celý inzerát.
14. 08. 2019
práce
nabídka
Vedoucí pracovník expedice
Společnost Dafit, s. r. o., provozovatel sportovního obchodu Ronnie.cz, hledá kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí pracovník expedice. Náplní práce je efektivní organizace práce expedičního oddělení a vedení kolektivu, vykonávání práce o... Celý inzerát.
07. 08. 2019
práce
poptávka
Trenérka powerplate/TRX
Hledáme do našeho fitness Hany bany Praha 10 šikovnou trenérku. Fitness centrum se nachází poblíž nákupního centra Hostivař. (tramvajová zastávka na Groši) Fitness působí domácí atmosférou. Je vybaveno kardio zónou, poweplate, vacushap... Celý inzerát.
06. 08. 2019
práce
nabídka
Osobní Trenér/ka Fitness
Aquapalace Praha - Jsme největší Aquapark v Čechách, jehož součástí je i jedno z nejlépe vybavených fitness center v ČR, hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici: OSOBNÍ TRENÉR/KA FITNESS Co na Vás čeká a proč Vás potřebujeme: • Péče... Celý inzerát.
04. 08. 2019
práce
nabídka
Hledáme trenéry/ky!
Hledáme do našeho FirstStep fitness šikovného a ambiciózního trenéra/trenérku. Fitness centrum se nachází poblíž nákupního centra HARFA. (stanice metra Českomoravská, tramvajová zastávka Balabenka) FirstStep fitness dominuje perfektní... Celý inzerát.
02. 08. 2019
práce
nabídka
Personal Trainer - Full tim...
We are currently looking for a PERSONAL TRAINER for our club Dream Fit DOCK located in a very lucrative area DOCKs near Palmovka. Are you friendly, easygoing, communicative, highly professional and in love with fitness & healthy lifestyle? Do you want to move on and work in one of the best fitness clubs in Prague? Job Summary: - Provide excellent customer service and help to maintain a positive user experience in the gym - Work 1:1 and in small groups with clients to help them define and meet their fitness and health goals - Write workout plans for clients to be executed both with and without your supervision - Provide fitness education and advice to gym users - Work with the personal training team to continue to expand the team's knowledge and... Celý inzerát.
18. 07. 2019
práce
nabídka
Obsluha hostů Fitko Václavá...
Hledáme posilu na recepci fitness/wellness/beauty centra na Václavském náměstí. Směny flexibilní, angličtina a čeština nutné. Celý inzerát.

123...269270271
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.