Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 2.192 inzerátů. Zrušit filtr.
Fitness trenér a výživový poradce v jednom
práce
nabídka
15. 04. 2024
Náplň práce: • Vedení individuálních tréninků • Vypracování individuálních plánů pro klienty • Příprava skupinových lekcí: Core trénink, Kruhový trénink, Crossfit aj • Motivace k lepšímu zdravotnímu stylu a poskytování výživových dop... Celý inzerát.
Instruktor/ka TRX
práce
nabídka
10. 04. 2024
Do naše studia Fit22 Uhříněves hledáme certifikovaného lektora/lektorku na skupinové lekce TRX. Nabízíme skvělý kolektiv nejen pracovní, ale i klientský, plně vybavený sál. Požadujeme odbornost a zodpovědnost. Pokud chcete být součástí n... Celý inzerát.
Instruktoři spinningu
práce
nabídka
04. 04. 2024
Do krásného butikového fitka ONE GYM situovaného na dosah od nákupního centra Arkády Pankrác a nové exkluzivní pobočky v Holešovicích Port 7 - hledáme dobře naladěné, proklientské a přátelské instruktory spinningu. https://onegym.cz/ I... Celý inzerát.
Hledáme osobní trenéry
práce
nabídka
04. 04. 2024
Do krásného moderního butikového fitka ONE GYM situovaného na dosah od nákupního centra Arkády Pankrác a nové exkluzivní pobočky v Holešovicích Port 7 - hledáme dobře naladěné, proklientské a přátelské trenéry. Spolupráce je možná - na... Celý inzerát.
Trenér/ka studiových lekcí
práce
nabídka
27. 03. 2024
Do firemního Fitness centra v Praze - Jinonicích hledáme trenéra studiových lekcí. Ideálně Kruhový trénink, Tabata, Silové tréninky, Piloxing. Novým a netradičním cvičením se nebráníme. Celý inzerát.
Trenérka / instruktorka fitness
práce
nabídka
27. 03. 2024
Do ryze dámského fitness v Pardubicích hledáme trenérku - instruktorku fitness. Celý inzerát.
Hledáme recepční do Space Gym Čestlice
práce
nabídka
15. 03. 2024
Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici recepčního/recepční do našeho moderního fitness centra Space Gym Čestlice. Pokud máte zkušenosti se sportovním prostředím, ovládáte práci na PC, máte vynikající komunikační schopnosti a znalost an... Celý inzerát.
fitness trenérka
práce
nabídka
13. 03. 2024
Hledáme fitness trenérku do rodinného ladies fitness v Uhříněvsi. Osobní tréninky, kruhové tréninky, cvičení EMS. Celý inzerát.
Recepční v dámském fitness Contours
práce
nabídka
12. 03. 2024
Do dámského fitness clubu v Praze na Andělu přijmeme recepční na směny v odpoledních hodinách. Nabízíme velmi příjemné prostředí zcela nové pobočky, přátelský kolektiv, 150,- na hodinu a cvičení na pobočce zdarma jako benefit. Celý inzerát.
Hledáme recepční na letiště
práce
nabídka
12. 03. 2024
Hledáme spolehlivou recepční / recepčního s kladným vztahem k fitness a klientům na výpomoc případně na širší spolupráci i s trénováním, poradenstvím apod. Pracovní doba od pondělí do pátku od 14h do 19h. Celý inzerát.

123...218219220