Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 2.181 inzerátů. Zrušit filtr.
ONE GYM - Instructors (Zumba, Yoga, Pilates)
práce
nabídka
22. 02. 2024
Co nevidět otevřeme druhou pobočku britského butikového fitka ONE GYM a to v krásných prostorách Port7 by Skanska v Praze 7 - Holešovicích. Hledáme certifikované Instruktory skupinových lekcí, kteří budou vyzařovat pozitivní energií a sd... Celý inzerát.
ONE GYM - Personal Trainer
práce
nabídka
22. 02. 2024
Co nevidět otevřeme druhou pobočku britského butikového fitka ONE GYM a to v krásných prostorách Port7 by Skanska v Praze 7 - Holešovicích. Hledáme tedy trenéry, kteří budou vyzařovat pozitivní energií a sdílet naše hodnoty! Spolupráce... Celý inzerát.
RECEPČNÍ - obsluha fitness centra Clever fit
práce
nabídka
22. 02. 2024
Hledáme recepční na ½ úvazek - obsluhu fitness centra Clever fit! Pro naši pobočku CF Chodov hledáme do našeho týmu nové tváře. Baví Tě svět sportovní prostředí máš rád(a) osobní kontakt se zákazníkem? Tak jsi to právě Ty, koho hledáme d... Celý inzerát.
ONE GYM - Receptionist (General Manager Assista...
práce
nabídka
21. 02. 2024
Co nevidět otevřeme druhou pobočku britského butikového fitka ONE GYM a to v krásných prostorách Port7 by Skanska v Praze 7 - Holešovicích. Hledáme ambiciózní, usměvavé a spolehlivé Recepční s možností stát se pravou rukou General Manage... Celý inzerát.
Hledáme trenéra do Space Gym Čestlice
práce
nabídka
17. 02. 2024
🌟 Přidejte se k nám! Hledáme trenéra do nově otevřeného fitness Space Gym Čestlice! 🌟 Proč pracovat u nás? 🏋️‍♂️ Luxusní prostředí a skvělé vybavení na ploše 1100m. 🚗 Parkování přímo u fitness zdarma. 🚆 Skvělá dopravní dostupnost pro... Celý inzerát.
Trenér bojových sportů
práce
nabídka
17. 02. 2024
Do svého týmu hledáme sportovního nadšence do bojového umění. Nabízíme možnost vedení osobních tréninků a skupinových lekcí. K dispozici budeš mít několik boxovacích pytlů a MMA klec. Celý inzerát.
Hledáme recepční do Space Gym Čestlice
práce
nabídka
16. 02. 2024
Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici recepčního/recepční do našeho moderního fitness centra, Space Gym Čestlice. Pokud máte zkušenosti se sportovním prostředím, ovládáte práci na PC, máte vynikající komunikační schopnosti a znalost a... Celý inzerát.
BodyBody Florentinum - přijmeme trenérku/trenér...
práce
nabídka
14. 02. 2024
V nově otevřeném fitness ve FLORENTINU nabízíme vedení osobních EMS tréninků (funkční trénink s náčiním) a osobní rozvoj v prodejních dovednostech, komunikaci a manažerských schopnostech. Dopolední a odpolední směny dle dohody (6:00-13:0... Celý inzerát.
Hledáme osobní/ho trenéra/ku
práce
nabídka
07. 02. 2024
Do krásného moderního butikového fitka ONE GYM situovaného na dosah od nákupního centra Arkády Pankrác hledáme dobře naladěného, proklientského a přátelského trenéra/ku. Spolupráce je možná - na bázi plaseni nájmu nebo - BEZ nájmu - k... Celý inzerát.
Hledáme recepční do privátního gymu na Praze 6
práce
nabídka
07. 02. 2024
Hledáme recepční na částečný nebo plný úvazek do privátního gumu na Praze 6 v hotelu Diplomat. Nabízíme práci na směny v luxusním prostředí. Ideální ale nejen pro studenty nebo začínající trenéry. Požadujeme spolehlivost, úsměv a odpověd... Celý inzerát.

123...217218219