Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 2.150 inzerátů. Zrušit filtr.
Spolupráce
práce
nabídka
26. 09. 2023
Zdravím hledám parťáka nebo parťáky se kterými bychom rozjeli nějaký projekt v oboru fitness třeba vlastní fitness, vlastní značku suplementů nebo cokoliv v oboru fitness ničemu se nebráním. Spíše volejte a těším se .-))) Celý inzerát.
Přijmeme recepční do fitness centra
práce
nabídka
26. 09. 2023
Do nově otevřeného moderního fitness centra na Praze 5 Hlubočepích hledáme zodpovědnou, spolehlivou a přátelskou posilu na pozici recepční. Práce vhodná i pro studentky. Náplň práce: • zajištění plynulého chodu recepce a fitness centra... Celý inzerát.
Přijmeme paní/slečnu na úklid fitness centra
práce
nabídka
23. 09. 2023
Nově otevřené moderní fitness v Praze 5 Hlubočepích přijme paní/slečnu na pravidelný úklid prostor fitness, šaten a sprch. Jedná se o každodenní úklid v rozmezí cca 2-3 hodin, možnost výběru úklidu před či po otevírací době. Celý inzerát.
Trenér EMS
práce
nabídka
18. 09. 2023
Do našeho studia BodyBody Ostravastudia hledáme posilu na pozici osobního trenéra. Nabízíme hodinovou mzdu, flexibilní pracovní dobu dle tvých potřeb, čisté a moderní prostředí, přátelský kolektiv. Pracujeme s technologií EMS, kterou ti... Celý inzerát.
Fitness
práce
nabídka
18. 09. 2023
Pro fitness studio na Andělu hledáme nové trenéry a trenérky s vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Vhodné pro začínající trenéry, kteří se chtějí vzdělávat v oblasti nových fitness trendů, komunikaci a prodeji... Celý inzerát.
Trenér do domu
práce
nabídka
14. 09. 2023
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začněte poskytovat cvičební lekce u klientů doma. Působíme po celé ČR. Celý inzerát.
PRAHA, OSTRAVA - trenér v privátním studiu
práce
nabídka
08. 09. 2023
Pro oblast 𝐏𝐫𝐚𝐡𝐚 (Holešovice, Florentinum, Vinohrady a Anděl) a 𝐎𝐬𝐭𝐫𝐚𝐯𝐚 (Mariánské hory) hledáme nové BodyBody trenéry a trenérky s vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Vhodné pro začínající trenéry, kteří se ch... Celý inzerát.
Hledáme nové lektor/ky skupinových lekcí
práce
nabídka
05. 09. 2023
Hledáme nové lektorky a lektory skupinových lekcí. Aktuálně nejvíce uvítáme: pilates cvičení na míčích cvičení na střed těla či jiné posilování salsa (či jiné taneční cvičení kromě zumby) Aktuálně nehledáme lektorky jógy. lokalita... Celý inzerát.
Fotograf(ka) soutěží v kulturistice
práce
nabídka
31. 08. 2023
Internetový magazín Ronnie.cz hledá externího spolupracovníka na pozici pódiového fotografa (fotografky) na soutěžích v kulturistice a fitness. Náplní práce je fotografování na soutěžích a následné rychlé zpracovávání snímků pro web, vče... Celý inzerát.
Trenérka fitness pro ženy
práce
nabídka
30. 08. 2023
Staň se součástí fitness týmu Contours Opava s 13 letou tradicí. 🤩 Hledáme fitness trenérku/kolegyni na poloviční pracovní úvazek. 💪 Nabízíme: 👉 flexibilní pracovní doba 👉 možnost seberealizace a dalšího vzdělávání (kurzy, semináře)... Celý inzerát.

123...213214215