Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 2.110 inzerátů. Zrušit filtr.
Recepční ve fitness
práce
nabídka
v 12:46
Recepční ve fitness Pracuj v příjemném sportovním prostředí moderního fitness centra v Záběhlicích. Hledáme: - mladého komunikativního člověka na DPP, který má zájem o fitness a nebojí se komunikovat s lidmi, být proaktivní a může cho... Celý inzerát.
Staň se recepční nejlepší posilovny na Praze 9!
práce
nabídka
06. 02. 2023
Staň se součástí týmu, kde je při práci legrace a přátelská atmosféra. Pokud chceš pracovat ve sportovním prostředí, kde si lidé plní své sny a být jedním z nich, ozvi se ještě dnes. Celý inzerát.
Vedoucí pobočky Conrours fitness
práce
nabídka
30. 01. 2023
Hledáme pozitivní, pracovitou osobu s chutí se realizovat a přijmout odpovědnost za dámské fitness v centru Prahy. Náplň práce: Organizace celého chodu pobočky - trenérky a provoz. vše ostatní zaučíme. Celý inzerát.
Expert na osobní trénink a zdravý životní styl
práce
nabídka
30. 01. 2023
Až 500 Kč na hodinu. Práci do 20h týdně v pravidelných časech Celý inzerát.
Hledáme prima trenérku
práce
nabídka
24. 01. 2023
Hledáme trenérku do klubového fitka v Praze Uhříněvsi. Fitko má pouze ženskou klientelu. Nabízíme vedení vlastních tréninků, vedené lekce v malých skupinkách. Směny na výběr (cca 10 za měsíc), víkend zavřeno. Celý inzerát.
Osobní trenér/trenérka + skupinové lekce
práce
nabídka
20. 01. 2023
DreamFit Chabry hledá fitness trenéra/trenérku. O co jde? Možnost vedení individuálních tréninků nebo vedení skupinových lekcí Celý inzerát.
Obsluha ve fitness centru
práce
nabídka
26. 12. 2022
Do našeho BodyBody studia na Andělu hledáme na hlavní pracovní poměr posilu na pozici obsluha fitness centra. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, čisté a moderní prostředí, přátelský kolektiv. Pracujeme s technologií EMS, kterou ti vysvět... Celý inzerát.
Hledáme recepční/ho
práce
nabídka
22. 12. 2022
Dobrý den, hledáme do fitcentra Chrpa na jižním městě v Praze kolegyni, nebo kolegu na pozici recepční/ho. Celý inzerát.
Staň se recepční nejlepší posilovny v Praze!!
práce
nabídka
02. 12. 2022
Staň se součástí týmu, kde je při práci legrace a přátelská atmosféra. Pokud chceš pracovat ve sportovním prostředí, kde si lidé plní své sny a být jedním z nich, ozvi se ještě dnes. Celý inzerát.
Hledáme trenéra/ku
práce
nabídka
28. 11. 2022
Do krásného moderního butikového fitka ONE GYM situovaného na dosah od nákupního centra Arkády Pankrác hledáme dobře naladěného, proklientského a přátelského trenéra/ku. BEZ nájmu - je možná kompenzace nájmu za práci na recepci. https:... Celý inzerát.

123...209210211