Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 2.028 inzerátů. Zrušit filtr.
02. 12. 2021
práce
nabídka
Hledáme osobního trenéra /...
Do našeho skvělého týmu v Daily Fitness Štěrboholy hledáme nové trenéry. Požadujeme: - Absolvovaný trenérský kurz - Zkušenosti v oboru - Ochotu - Flexibilitu - Příjemné vystupování Nabízíme: - Čisté a nové prostředí - Nabírání n... Celý inzerát.
30. 11. 2021
práce
nabídka
Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začněte poskytovat cvičební lekce u klientů doma. Působíme po celé ČR. Celý inzerát.
25. 11. 2021
práce
nabídka
Recepční ve fitness studiu (hledáme muže i ženy)
Fitinn tady není jen pro dosažení úspěchů v tréninku, ale i pro zajímavé pracovní příležitosti a pro možnosti dalšího rozvoje. S narůstajícím počtem zákazníků se zvětšuje i náš tým po celé střední Evropě. Proto hledáme pro naše studio v... Celý inzerát.
22. 11. 2021
práce
nabídka
Asistent/ka prodeje značkov...
Pro fungující prodejnu NUTREND store v obchodním centru FORUM NOVÁ KAROLINA v Ostravě hledáme uchazeče/ky na pozici asistent/ka prodeje značkové prodejny na hlavní pracovní poměr. Požadujeme: - úplné střední odborné vzdělání - dobrá z... Celý inzerát.
22. 11. 2021
práce
nabídka
Recepční Fitness Club
Pro svůj pozitivně nalaďený Team hledáme výpomoc na pozici recepční v Našem fitness clubu www.NR-GM.cz. Jedná se především o víkendové směny, dle dohody může vypomoci i zkrácené směny v týdnu. Celý inzerát.
16. 11. 2021
práce
nabídka
Recepční / brigáda
Pokud tě baví práce s lidmi, zdravý životní styl a jsi usměvavý/vá, tak hledáme právě tebe. Hledáme brigádníka, který nám může vykrýt dva víkendy v měsíci (střídáte se a domlouváte s druhou brigádnicí) , státní svátky a nárazově dny v tý... Celý inzerát.
11. 11. 2021
práce
nabídka
Hledáme lektor/ku lekcí FLOWIN
Hledáme lektorku či lektora, který by mohl převzít zavedenou lekci FLOWINu každý čtvrtek od 19:00. Těšíme se na Vás. Fitness Lhotka Celý inzerát.
08. 11. 2021
práce
nabídka
Hledáme hlavní trenérku pro...
Hledáme hlavní trenérku do našeho týmu Contours fitness pro ženy v Praze. Náplň práce: Kompletní péče o klientky Contours, školení fitness, motivace klientek, odborný dohled, pomáhání klientkám se cvičením a dosahováním jejich fitness cí... Celý inzerát.
08. 11. 2021
práce
nabídka
Hledáme trenérky do Contour...
Právě se rozrůstáme a proto hledáme další výborné trenérky do našich týmů Contours fitness pro ženy v Praze a v dalších městech po celé ČR. Náplň práce: Kompletní péče o klientky Contours, školení fitness, motivace klientek, odborný dohl... Celý inzerát.
08. 11. 2021
práce
nabídka
Prodejce klubového členství
Pro exkluzivní Health & Leisure Club Park Holiday v Praze 10 -Benicích hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce klubového členství Celý inzerát.

123...201202203