Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 2.042 inzerátů. Zrušit filtr.
15. 01. 2022
práce
nabídka
Konzultant(ka) prodeje Ronn...
Baví Tě komunikovat s lidmi? Zajímáš se o sport, fitness a zdravý životní styl? Pak budeš určitě skvělým parťákem/parťačkou pro naši zavedenou prodejnu v Plzni - OC Rokycanská. Co bude náplní Tvé práce? - Prodej a zákaznická péče - Tvý... Celý inzerát.
11. 01. 2022
práce
nabídka
Masérka-terapeutka
Do centra léčby bolestí zad a kloubů a luxusních relaxačních masáží na Praze 9 přijmu masérku- terapeutku. K dlouhodobé spolupráci. Popis pracovní pozice: Vedení individuelních masáží a terapií při potížích našich klientů- cca 80% z ce... Celý inzerát.
07. 01. 2022
práce
nabídka
Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začněte poskytovat cvičební lekce u klientů doma. Působíme po celé ČR. Celý inzerát.
06. 01. 2022
práce
nabídka
Lektor/ka skupinové lekce
V našem zavedeném fitness centru rádi přivítáme nové lektory a lektorky rozličných skupinových lekcí kromě jógy. Konkrétně např. pilates, flowin, bodystyling. Vybavený sál (flowin podložky, míče, TRX, činky, osy, gumičky, lano, lapy, po... Celý inzerát.
04. 01. 2022
práce
nabídka
Funkční trenér/ka HIIT trén...
Hledáme trenéry/ky do nejrychleji rostoucího fitness konceptu na světě. F45 Training kombinuje prvky tréninku s vysokou intenzitou (HIIT), kruhového a funkční tréninku. To vše s použitím nejmodernějších technologií. Ve studiu jsou rozmí... Celý inzerát.
04. 01. 2022
práce
nabídka
Trenér - Fitness Centrum -...
Jsi trenér, baví tě tvá práce a hledáš nový impuls? Tak jsi právě ten, koho hledáme do zbrusu nového fitness centra ONEGYM na Praze 4. Cílem ONEGYM je vybudovat více než jen klasické fitness. Naším cílem je vytvořit prostředí, ve kterém... Celý inzerát.
30. 12. 2021
práce
nabídka
Hledáme osobní trenéry a le...
Fitko Václavák doplňuje tým lektorů skupinový lekcí. Hledáme lektory na: - intervalové tréninky, kruháče, pilates, problémová partie, core, atd... Zároveň hledáme osobní trenéry s alespoň částečnou vlastní klientelou (forma pronájmu gy... Celý inzerát.
22. 12. 2021
práce
nabídka
OSTRAVA Asistent/ka prodeje...
Pro fungující prodejnu NUTREND store v obchodním centru AVION SHOPPING PARK v Ostravě hledáme uchazeče/ky na pozici asistent/ka prodeje značkové prodejny na dohodu o provedení práce, popř. dohodu o pracovní činnosti. Požadujeme: - úp... Celý inzerát.
22. 12. 2021
práce
nabídka
PLZEŇ Asistent/ka prodeje z...
Pro fungující prodejnu NUTREND store v obchodním centru OLYMPIA PLZEŇ hledáme uchazeče/ky na pozici asistent/ka prodeje značkové prodejny na dohodu o provedení práce (popř. na dohodu o pracovní činnosti). Požadujeme: - úplné střední... Celý inzerát.
17. 12. 2021
práce
nabídka
Trenérka CONTOURS Brno IBC
Hledáme hlavní trenérku do našeho týmu Contours fitness pro ženy v IBC v Brně. Náplň práce: Kompletní péče o klientky Contours, školení fitness, motivace klientek, odborný dohled, pomáhání klientkám se cvičením a dosahováním jejich fitne... Celý inzerát.

123...203204205