Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 2.017 inzerátů. Zrušit filtr.
15. 10. 2021
práce
nabídka
Konzultant(ka) prodeje Ronn...
Baví Tě komunikovat s lidmi? Zajímáš se o sport, fitness a zdravý životní styl? Pak budeš určitě skvělým parťákem/parťačkou pro naši zavedenou prodejnu v Plzni - OC Rokycanská. Co bude náplní Tvé práce? - Prodej a zákaznická péče - Tvý... Celý inzerát.
15. 10. 2021
práce
nabídka
Konzultant(ka) prodeje Ronn...
Baví Tě komunikovat s lidmi? Zajímáš se o sport, fitness a zdravý životní styl? Pak budeš určitě skvělým parťákem/parťačkou pro naši nově otevíranou prodejnu v Praze 5 - Galerie Butovice Co bude náplní Tvé práce? - Prodej a zákaznická... Celý inzerát.
14. 10. 2021
práce
nabídka
Hledáme instruktory
Do nového menšího fitness centra v Uhříněvsi hledáme instruktory společných lekcí pro veřejnost - především problémové zóny, kruhový trénink, H.E.A.T. program, pilates atd. Začínáme v listopadu!! Šance vzít si klientsky nejnavštěvovaněj... Celý inzerát.
13. 10. 2021
práce
nabídka
Hledáme trenéry s vlastní klientelou
Hledáme osobní trenéry s vlastní klientelou do fittness na Praze 1. Nabízíme výhodné podmínky spolupráce. Celý inzerát.
13. 10. 2021
práce
nabídka
Recepční do fitness na Praze 1
Hledáme příjemné a usměvavé recepční, kteří zapadnou do našeho týmu zavedeného rodinného fitness na Praze 1. Důležitý je váš pozitivní přístup k životu i práci a ochota se učit nové věci. Zájem o fitness a zdravý životní styl je velké... Celý inzerát.
11. 10. 2021
práce
nabídka
Recepční
Do našeho fitness clubu hledáme recepční na HPP. Nástup možný ihned. Celý inzerát.
08. 10. 2021
práce
nabídka
Fitness Ronnie.cz hledá rec...
Do našich poboček (Vysočany, Holešovice, Libeň) hledáme aktuálně kolegy/kolegyně na pozici recepčních. Nabízíme výborné podmínky a zázemí největší české značky v oblasti fitness. Celý inzerát.
06. 10. 2021
práce
nabídka
Trenérka ve fitness
Do našeho Contours teamu v Ostravě-Porubě a v Opavě hledáme pozice: trenérka fitness, recepční ve fitness. Jsi energická, cílevědomá, usměvavá? Tak hledáme právě tebe. Náplň práce: Kompletní péče o klienty Contours, školení fitness, mot... Celý inzerát.
01. 10. 2021
práce
nabídka
Instruktor/ka Hot Yoga - Praha 4
Hledáme instruktora/ku Hot Yogy do našeho nového fitness ONEGYM na adrese Pujmanové 10a, Praha 4, Arkáda. Pro začátek by se jednalo o dvě lekce týdně, ideálně v ranních či večerních hodinách. Celý inzerát.
30. 09. 2021
práce
nabídka
Asistent/ka prodeje značkov...
Pro fungující prodejnu NUTREND store v obchodním centru FORUM NOVÁ KAROLINA v Ostravě hledáme uchazeče/ky na pozici asistent/ka prodeje značkové prodejny na hlavní nebo částečný pracovní poměr. Požadujeme: - úplné střední odborné vzd... Celý inzerát.

123...200201202