Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 1.914 inzerátů. Zrušit filtr.
14. 10. 2019
práce
nabídka
FirstStep fitness hledá šikovné recepční.
Existuje ještě někdo, kdo má zájem pracovat, 8 hodin 5 dní v týdnu v příjemném a pohodovém prostředí, dá se na něj spolehnout, má zodpovědnost k práci kterou dělá, je dochvilný a chce se třeba i kariérně posunout ?! Pokud ano , budeme za... Celý inzerát.
10. 10. 2019
práce
nabídka
Recepční do naše Fitness
Do našeho týmu hledáme brigádníky na pozici Recepční. Jedná se o víkendové směny a směny v týdnu dle dohody. Rádi se tě zaučíme a přivítáme v pohodovém prostředí. Celý inzerát.
08. 10. 2019
práce
nabídka
Kompletace zásilek v Ronnie.cz
Společnost Dafit, s. r. o., provozovatel sportovního obchodu Ronnie.cz, hledá do svého týmu (do centrálního skladu na Praze 4) nového kolegu/kolegyni. Náplní práce je příprava a komletace objednávek, příprava objednávek pro velkoobchod,... Celý inzerát.
05. 10. 2019
práce
nabídka
Recepční ve Fitness Lužiny,...
Do kolektivu Fitness Lužiny přijmeme novou kolegyni nebo kolegu na recepci. Prodej vstupů, permanentek, nápojů a drobného zboží, obsluha solárií. Nástup dle dohody. Práce je vhodná i pro trenéry/ky s vlastní licencí. Možnost získání nový... Celý inzerát.
05. 10. 2019
práce
nabídka
Fitness Trenérka
Do našeho týmu Contours fitness pro ženy hledáme trenéry/trenérky fitness Co Vás čeká: samostatná práce s členkami (tréninky, vedené hodiny, motivování členek klubu a pomoc s dosahováním cílů) práce, která je hodně o psychologii, cvič... Celý inzerát.
05. 10. 2019
práce
nabídka
Trenérka - brigádně, vhodné i pro studentky
Hledáme trenérku osobních treninků a power plate pro naše dámské fitness, vhodné pro studentky i absolventky - praxe není požadována, samozřejmostí je zaškolení a podpora, v případě zájmu prosím posílejte své životopisy a kontakty na tom... Celý inzerát.
03. 10. 2019
práce
nabídka
Osobní fitness trenérka
Hledáme do našeho fitness v Uhříněvsi šikovnou trenérku. Celý inzerát.
03. 10. 2019
práce
nabídka
Hledáme osobní trenéry/ky !
Ahoj , pokud tohle čteš a jsi kvalifikovaný trenér s oprávněním mít živost ať už začátečník nebo zkušený profesionál ,rádi bychom ti nabídli zázemí našeho moderního fitness centra. Pokud by jsi rád s touhle živností začal, ale máš strac... Celý inzerát.
02. 10. 2019
práce
nabídka
Trenér BodyBody
Do týmu BodyBody hledáme osobního trenéra s vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Trenér bude zodpovědný za vedení osobních tréninků využívajících EMS technologii v našem fitness studiu. Od trenéra očekáváme vys... Celý inzerát.
30. 09. 2019
práce
nabídka
Pracovník/pracovnice kanceláře lyžařské školy
Práce přes týden od 7:30 - 16:00 Práce sobota neděle od 8:00 - 19:00 Hledáme slušné, zodpovědné, komunikativní lidi, kteří se nebojí pracovat na vedoucích pozicích Náplň práce: - práce s rezervačním systémem výuky - komunikace s kli... Celý inzerát.

123...190191192