Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 1.884 inzerátů. Zrušit filtr.
v 10:51
práce
nabídka
Recepční / osobní trenér
Hledám pracovní uplatnění jako recepční nebo osobní trenér (možno i kombinovaně). Zkušenosti s recepcí ve fitness mám přes 3 roky, jako osobní trenér pracuji druhým rokem. Zaměření cvičení mám na fyziofitness, zdravotní a částečně reha... Celý inzerát.
v 10:50
práce
nabídka
(Sportovní) recepční fitnes...
Staňte se členem fitness týmu Health & Leisure Clubu Park Holiday. Hledáme kolegy na pozici: (Sportovní) recepční fitness Hledáme: Mladé muže a ženy, kteří chtějí pracovat ve sportovním prostředí, hledají rozmanitou práci, v příjemném a v mladém kolektivu. Celý inzerát.
13. 06. 2019
práce
nabídka
Vedení skupinových lekcí Fi...
Hledáme šikovného lektora/ku skupinových cvičení do Fitka Václavák. Celý inzerát.
12. 06. 2019
práce
nabídka
Recepční v dámském fitness
Recepční Do dámského fitness Red Fit, Českomoravská 18, Praha 9 hledáme novou šikovnou kolegyni na pozici RECEPČNÍ. Vhodné pro studentky, absolventky, nebo matky na mateřské. Náplň práce: Vyřizování telefonických objednávek, prodej z... Celý inzerát.
12. 06. 2019
práce
nabídka
Osobní trenérka Power Plate
Do dámského fitness Red Fit, Českomoravská 18, Praha 9 hledáme novou šikovnou, klidně úplně začínající, kolegyni na pozici trenérka Power Plate. V jednotlivé dny se bude jednat o samostatné vedení osobních tréninků na Power Plate a zaji... Celý inzerát.
05. 06. 2019
práce
nabídka
Výživový poradce - příprava online jídelníčku
Sháníme výživového poradce pro nastavení jídelníčků, který si mohou naši klienti zdarma stáhnout www.bwjidelnicek.cz - aby nám připravil další 3 varianty jídelníčku na týden. Prosíme o kalkulaci a za 3 varianty a také kopii Vašeho osvěd... Celý inzerát.
05. 06. 2019
práce
nabídka
Masér/ka (lymfa,dornova metoda,sportovní)
Hledáme pro naše dva salony Ph 9 a Ph 5 masérku. Práce by probíhala v časech od 15 do 20 hodin a o víkendech. Záleží na vašich časových možnostech. Bližší informace na tel: 774 076 890 Budeme se těšit na Vaše životopisy s fotem. ema... Celý inzerát.
05. 06. 2019
práce
nabídka
Hledáme instruktorky a instruktory
Malé pohybové studio (Praha 9) nabízející zejména pohybové lekce pro ženy hledá nové instruktorky a instruktory např.Piloxing,Port des bras,Orientální tanec,atd. Tanečně zaměřené lekce vítány! Pošlete nám nějaké informace o sobě. Těší... Celý inzerát.
31. 05. 2019
práce
nabídka
Prodejní konzultant(ka) Ronnie.cz
Baví Vás komunikovat s lidmi? Zajímáte se o fitness, sport a zdraví? Pak budete určitě skvělým parťákem či skvělou parťačkou do našeho týmu! Pro pobočku sportovního obchodu Ronnie.cz v Jihlavě (viz 3D prohlídka níže) hledáme novou kolegy... Celý inzerát.
31. 05. 2019
práce
nabídka
Recepční Fitko Václavák
Fitko Václavák - fitness, sauna, masáže, solária, kadeřnictví, kosmetika, prodlužování řas, barbershop, obědy, krabičková dieta. To vše u nás nabízíme a hledáme milou, komunikativní a zodpovědnou kolegyni, která bude koordinovat vše z re... Celý inzerát.

123...187188189