Hledat:  Kraj:   
Nalezeno 2.027 inzerátů. Zrušit filtr.
před 8 hodinami
práce
nabídka
Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začněte poskytovat cvičební lekce u klientů doma. Působíme po celé ČR. Celý inzerát.
25. 11. 2021
práce
nabídka
Recepční ve fitness studiu (hledáme muže i ženy)
Fitinn tady není jen pro dosažení úspěchů v tréninku, ale i pro zajímavé pracovní příležitosti a pro možnosti dalšího rozvoje. S narůstajícím počtem zákazníků se zvětšuje i náš tým po celé střední Evropě. Proto hledáme pro naše studio v... Celý inzerát.
22. 11. 2021
práce
nabídka
Asistent/ka prodeje značkov...
Pro fungující prodejnu NUTREND store v obchodním centru FORUM NOVÁ KAROLINA v Ostravě hledáme uchazeče/ky na pozici asistent/ka prodeje značkové prodejny na hlavní pracovní poměr. Požadujeme: - úplné střední odborné vzdělání - dobrá z... Celý inzerát.
22. 11. 2021
práce
nabídka
Recepční Fitness Club
Pro svůj pozitivně nalaďený Team hledáme výpomoc na pozici recepční v Našem fitness clubu www.NR-GM.cz. Jedná se především o víkendové směny, dle dohody může vypomoci i zkrácené směny v týdnu. Celý inzerát.
16. 11. 2021
práce
nabídka
Recepční / brigáda
Pokud tě baví práce s lidmi, zdravý životní styl a jsi usměvavý/vá, tak hledáme právě tebe. Hledáme brigádníka, který nám může vykrýt dva víkendy v měsíci (střídáte se a domlouváte s druhou brigádnicí) , státní svátky a nárazově dny v tý... Celý inzerát.
11. 11. 2021
práce
nabídka
Hledáme lektor/ku lekcí FLOWIN
Hledáme lektorku či lektora, který by mohl převzít zavedenou lekci FLOWINu každý čtvrtek od 19:00. Těšíme se na Vás. Fitness Lhotka Celý inzerát.
08. 11. 2021
práce
nabídka
Hledáme hlavní trenérku pro...
Hledáme hlavní trenérku do našeho týmu Contours fitness pro ženy v Praze. Náplň práce: Kompletní péče o klientky Contours, školení fitness, motivace klientek, odborný dohled, pomáhání klientkám se cvičením a dosahováním jejich fitness cí... Celý inzerát.
08. 11. 2021
práce
nabídka
Hledáme trenérky do Contour...
Právě se rozrůstáme a proto hledáme další výborné trenérky do našich týmů Contours fitness pro ženy v Praze a v dalších městech po celé ČR. Náplň práce: Kompletní péče o klientky Contours, školení fitness, motivace klientek, odborný dohl... Celý inzerát.
08. 11. 2021
práce
nabídka
Prodejce klubového členství
Pro exkluzivní Health & Leisure Club Park Holiday v Praze 10 -Benicích hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce klubového členství Celý inzerát.
03. 11. 2021
práce
nabídka
Hledáme posilu do našeho tý...
Hledáme posilu do našeho týmu na pozici recepční. Hledáte brigádu na víkendy v příjemném prostředí a dobrém kolektivu. Jste týmový hráč, komunikativní s pozitivním přístupem k práci a s úsměvem na tváři. Pak je tato pozice přesně pro Vás... Celý inzerát.

123...201202203