Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Asistent/ka prodeje

12. 04. 2022Pro fungující prodejnu NUTREND store v obchodním centru City Park Jihlava hledáme uchazeče/ky na pozici asistent/ka prodeje značkové prodejny na částečný úvazek, hlavní úvazek nebo na dohodu o provedení práce.

Požadujeme:

  • úplné střední odborné vzdělání
  • dobrá znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, Outlook atd.)
  • ochotu vzdělávat se v oboru
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • umění jednat s lidmi
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost
  • znalost AJ výhodou
  • praxe v prodeji nebo ve fitness centru výhodou
  • základní znalost sportovních doplňků a výživy výhodou

Nabízíme:

  • práci v moderní a dynamické společnosti s dlouhou historií
  • stravenky hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněná Multisport karta
  • firemní sleva na produkty NUTREND
  • motivační ohodnocení

Jiná sdělení:

  • Hlavní náplň práce:
  • příprava zboží k prodeji
  • poskytování odborných informací o zboží zákazníkům
  • prodej zboží zákazníkům
  • udržování pořádku na prodejně
  • práce s pokladnou, odpovědnost za zboží na prodejně
  • řešení reklamací

Doplňující informace:

  • Úvazek: hlavní pracovní poměr
  • Společnost: NUTREND
  • Stránky: www.nutrend.cz
Autor: Marie Kudelová
Lokalita: Kraj Vysočina
Telefon: (neuveden)
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.