Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Trenérka ve fitness

Ve Vašem prohlížeči máte vypnutou podporu JavaScriptu, některé
funkce galerie jsou proto nedostupné. Chcete JavaScript zapnout?

Víte, že...
...pro snadnější prohlížení galerie můžete také použít šipky na klávesnici?

Fotogalerie k inzerátu: Trenérka ve fitness
1 fotografie
06. 10. 2021Do našeho Contours teamu v Ostravě-Porubě a v Opavě hledáme pozice: trenérka fitness, recepční ve fitness. Jsi energická, cílevědomá, usměvavá? Tak hledáme právě tebe.

Náplň práce: Kompletní péče o klienty Contours, školení fitness, motivace klientů, pomáhání klientům se cvičením a dosahováním jejich cílů.

Požadujeme:

  • Vztah a zkušenost k fitness, příjemné vystupování, vstřícnost, schopnost učit a předvádět cvičení na posilovacích strojích a aerobních stanovištích, trenérskou licenci (případně možnost dodělat během zaměstnání) znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • Velmi zajímavou práci v novém prostředí dámského fitness centra, vynikající finanční ohodnocení závislé na pracovním výkonu.

Doplňující informace:

Autor: Ing. Roman Bruss
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Telefon: (neuveden)