Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Asistent/ka prodeje značkové prodejny OSTRAVA

Ve Vašem prohlížeči máte vypnutou podporu JavaScriptu, některé
funkce galerie jsou proto nedostupné. Chcete JavaScript zapnout?

Víte, že...
...pro snadnější prohlížení galerie můžete také použít šipky na klávesnici?

1 fotografie
30. 09. 2021Pro fungující prodejnu NUTREND store v obchodním centru FORUM NOVÁ

KAROLINA v Ostravě hledáme uchazeče/ky na pozici asistent/ka prodeje značkové

prodejny na hlavní nebo částečný pracovní poměr.

Požadujeme:

- úplné střední odborné vzdělání

- dobrá znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, Outlook atd.)

- ochotu vzdělávat se v oboru

- velmi dobré komunikační schopnosti

- příjemné vystupování

- umění jednat s lidmi

- spolehlivost a zodpovědnost

- trestní bezúhonnost

- časovou flexibilitu

- samostatnost

- znalost AJ výhodou

- praxe v prodeji nebo ve fitness centru výhodou

- základní znalost sportovních doplňků a výživy výhodou

Hlavní náplň práce:

- příprava zboží k prodeji

- poskytování odborných informací o zboží zákazníkům

- prodej zboží zákazníkům

- udržování pořádku na prodejně

- práce s pokladnou, odpovědnost za zboží na prodejně

- řešení reklamací

Nabízíme:

- práci v moderní a dynamické společnosti s dlouhou historií

- příspěvky na stravování

- 5 týdnů dovolené

- zvýhodněná Multisport karta

- firemní sleva na NUTREND produkty

- motivační ohodnocení

Nástup:

- 1.11.2021

Místo výkonu práce:

NUTREND store, Forum Nová Karolina Ostrava

Doplňující informace:

  • Úvazek: hlavní pracovní poměr
  • Společnost: NUTREND
  • Stránky: www.nutrend.cz
Autor: Marcela Tóthová
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Telefon: (neuveden)