Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Trenérka Power Plate

Ve Vašem prohlížeči máte vypnutou podporu JavaScriptu, některé
funkce galerie jsou proto nedostupné. Chcete JavaScript zapnout?

Víte, že...
...pro snadnější prohlížení galerie můžete také použít šipky na klávesnici?

Fotogalerie k inzerátu: Trenérka Power Plate
3 fotografie
26. 07. 2021Do dámského fitness na Praze 4 hledám parťačku do týmu! Práce na živnost nebo dohodu.

Hledám mladou, pozitivní, energickou holčinu, která ráda pracuje s lidmi a má nějakou sportovní praxi (není nutná praxe s Power Platem - zaučíme).

Jde především o odpolední směny ve všedních dnech (14:00-20:00)

Náplň práce: asistované tréninky na Power Plate, obsluha Vacu Shape, občasná práce na recepci

Práce v úžasném, přátelském prostředí :-)

Požadujeme:

  • Zkušenosti s Power Platem výhodou
  • Časovou flexibilitu
  • Sportovní postavu
  • Pozitivní přístup

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Práce v příjemném, čistém prostředí
  • Pouze ženské prostředí

Doplňující informace:

Autor: Michaela Novotná
Lokalita: Hlavní město Praha
Telefon: 607 292 398