Tento inzerát je starší než 45 dní, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Signmaker do reklamky a tiskárny

1 fotografie
26. 07. 2021Máš zájem o svět reklamy a profesionálního tisku? Jsi pečlivý/á, trpělivý/á a máš smysl pro detaily? Baví tě různorodá práce v mladém kolektivu? Pak rozhodně čti dál, protože u nás nudit rozhodně nebudeš!

Pro naši reklamku a digitální tiskárnu hledáme šikovného kolegu, který bude mít na starosti výrobu reklamy pro naše klienty. Naučíš se mj. ovládat velkoformátové tiskárny, vytvářet řezanou grafiku, tisknout na trička, tašky a další materiály, budeš se účastnit aplikací reklamy u klientů atp.

Kdo jsme?

Jsme mladá reklamka & expresní tiskárna s širokým portfoliem tiskových, polygrafických a marketingových služeb včetně velkoformátového tisku, potisku textilu, výroby 3D reklamy a polepů aut. Sídlíme na Praze 8, kde probíhá i samotná výroba. Projdi si web a zjistíš, co děláme.

Požadujeme:

  • Náplň práce:
  • Zpracování a příprava tiskových dat pro výrobu
  • Samotná výroba produktů portfolia naší agentury (velkoformátový tisk, řezaná grafika, potisk textilu, atd.)
  • Aplikace reklamních polepů nejen na auta
  • Instalace reklamy
  • Administrativa spojená s výrobou
  • Co od tebe očekáváme?
  • Pečlivost a trpělivost (velmi důležitá vlastnost pro výrobu)
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Zkušenost z reklamní branže velkou výhodou
  • Ovládání grafických programů Adobe (Illustrator, InDesign) výhodou

Nabízíme:

  • Nabízíme:
  • Příležitost proniknout do světa reklamní agentury a profesionální tiskárny
  • Různorodou a zajímavou práci na různých projektech
  • Možnost využít naše technologie za výhodných podmínek pro vlastní potřebu
  • Přátelskou a neformální atmosféru
  • Zaškolení do světa reklamy
  • Nástup možný od ihned
  • Odpovídající platové ohodnocení vč. bonusů - 150-300 Kč/hod

Doplňující informace:

  • Úvazek: hlavní pracovní poměr
  • Společnost: OffSign.cz
  • Stránky: www.OffSign.cz
Autor: Jirka
Lokalita: Hlavní město Praha
Telefon: 608 059 509
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.