Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Asistent/ka prodeje značkové prodejny PRAHA

Ve Vašem prohlížeči máte vypnutou podporu JavaScriptu, některé
funkce galerie jsou proto nedostupné. Chcete JavaScript zapnout?

Víte, že...
...pro snadnější prohlížení galerie můžete také použít šipky na klávesnici?

1 fotografie
13. 05. 2021Pro fungující prodejny NUTREND store v obchodním centru OC NOVÝ SMÍCHOV a METROPOLE ZLIČÍN v Praze hledáme uchazeče/ky na pozici asistent/ka prodeje značkové prodejny na částečný pracovní úvazek.

Požadujeme:

- úplné střední odborné vzdělání

- dobrá znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, Outlook atd.)

- ochotu vzdělávat se v oboru

- velmi dobré komunikační schopnosti

- příjemné vystupování

- umění jednat s lidmi

- spolehlivost a zodpovědnost

- trestní bezúhonnost

- časovou flexibilitu

- samostatnost

- znalost AJ výhodou

- praxe v prodeji nebo ve fitness centru výhodou

- základní znalost sportovních doplňků a výživy výhodou

Hlavní náplň práce:

- příprava zboží k prodeji

- poskytování odborných informací o zboží zákazníkům

- prodej zboží zákazníkům

- udržování pořádku na prodejně

- práce s pokladnou, odpovědnost za zboží na prodejně

- řešení reklamací

Nabízíme:

- práci v moderní a dynamické společnosti s dlouhou historií

- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

- motivační ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

- zvýhodněná Multisport karta

Nástup:

Metropole Zličín nástup IHNED, Westfield Chodov od 1. 7. 2021

Místo výkonu práce:

NUTREND store, OC NOVÝ SMÍCHOV Praha

NUTREND store WESTFIELD CHODOV Praha

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu: malinovsky@nutrend.cz. Písemně budou vyrozuměni pouze uchazeči, kteří budou zváni na ústní pohovor.

Doplňující informace:

  • Úvazek: vedlejší pracovní poměr
  • Společnost: NUTREND
  • Stránky: www.nutrend.cz
Autor: Marcela Tóthová
Lokalita: Hlavní město Praha
Telefon: (neuveden)