Asistent/ka prodeje značkové prodejny PRAHA

1 fotografie
13. 05. 2021Pro fungující prodejny NUTREND store v obchodním centru OC NOVÝ SMÍCHOV a METROPOLE ZLIČÍN v Praze hledáme uchazeče/ky na pozici asistent/ka prodeje značkové prodejny na částečný pracovní úvazek.

Požadujeme:

- úplné střední odborné vzdělání

- dobrá znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, Outlook atd.)

- ochotu vzdělávat se v oboru

- velmi dobré komunikační schopnosti

- příjemné vystupování

- umění jednat s lidmi

- spolehlivost a zodpovědnost

- trestní bezúhonnost

- časovou flexibilitu

- samostatnost

- znalost AJ výhodou

- praxe v prodeji nebo ve fitness centru výhodou

- základní znalost sportovních doplňků a výživy výhodou

Hlavní náplň práce:

- příprava zboží k prodeji

- poskytování odborných informací o zboží zákazníkům

- prodej zboží zákazníkům

- udržování pořádku na prodejně

- práce s pokladnou, odpovědnost za zboží na prodejně

- řešení reklamací

Nabízíme:

- práci v moderní a dynamické společnosti s dlouhou historií

- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

- motivační ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

- zvýhodněná Multisport karta

Nástup:

Metropole Zličín nástup IHNED, Westfield Chodov od 1. 7. 2021

Místo výkonu práce:

NUTREND store, OC NOVÝ SMÍCHOV Praha

NUTREND store WESTFIELD CHODOV Praha

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu: malinovsky@nutrend.cz. Písemně budou vyrozuměni pouze uchazeči, kteří budou zváni na ústní pohovor.

Doplňující informace:

  • Úvazek: vedlejší pracovní poměr
  • Společnost: NUTREND
  • Stránky: www.nutrend.cz
Autor: Marcela Tóthová
Lokalita: Hlavní město Praha
Telefon: (neuveden)
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.