Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Asistent/ka prodeje Nutrend store České Budějovice

Ve Vašem prohlížeči máte vypnutou podporu JavaScriptu, některé
funkce galerie jsou proto nedostupné. Chcete JavaScript zapnout?

Víte, že...
...pro snadnější prohlížení galerie můžete také použít šipky na klávesnici?

1 fotografie
08. 04. 2021Pro fungující prodejnu NUTREND store v obchodním centru IGY CENTRUM v Českých Budějovicích hledáme uchazeče/ku na pozici asistent prodeje značkové prodejny na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:

  • Požadujeme:
  • úplné střední odborné vzdělání
  • dobrá znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, Outlook atd.)
  • ochotu vzdělávat se v oboru
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • umění jednat s lidmi
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost
  • znalost AJ výhodou
  • praxe v prodeji nebo ve fitness centru výhodou
  • základní znalost sportovních doplňků a výživy výhodou

Nabízíme:

  • Hlavní náplň práce:
  • příprava zboží k prodeji
  • poskytování odborných informací o zboží zákazníkům
  • prodej zboží zákazníkům
  • udržování pořádku na prodejně
  • práce s pokladnou, odpovědnost za zboží na prodejně
  • řešení reklamací
  • Nabízíme:
  • práci v moderní a dynamické společnosti s dlouhou historií
  • zaměstnanecké benefity
  • Nástup:
  • 1.6.2021
  • Místo výkonu práce:
  • NUTREND store, IGY CENTRUM České Budějovice

Jiná sdělení:

  • Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu: kudelova@nutrend.cz. Písemně budou vyrozuměni pouze uchazeči, kteří budou zváni na ústní pohovor.

Doplňující informace:

  • Úvazek: hlavní pracovní poměr
  • Společnost: NUTREND
  • Stránky: www.nutrend.cz
Autor: Marcela Tóthová
Lokalita: Jihočeský kraj
Telefon: (neuveden)