Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Recepční v dámském fitness

30. 08. 2020Do dámského fitness Red Fit, Českomoravská 18, Praha 9 hledáme novou šikovnou kolegyni na pozici Recepční.

Vhodné pro studentky nebo absolventky.

Náplň práce:

Práce na recepci, drobný úklid, zodpovědnost za kasu.

Požadujeme:

  • Spolehlivost, samostatné jednání, proklientský přístup, chuť učit se novým věcem a týmového ducha.
  • Praxe není vyžadována.

Nabízíme:

  • Pravidelnou pracovní dobu v rámci otevírací doby fitness (Po, St, Pá 8-13, 14-20, Út, Čt 8-12, 15-20). Ideálně po - pá dopoledne, nebo celé dny dle domluvy.
  • Finanční ohodnocení za odpracované hodiny 100Kč/ hod, provize z prodeje, plus další bonusy dle konkrétních zaměření.

Jiná sdělení:

  • Nástup možný IHNED
  • Práci v mladém a rodinném kolektivu.
  • Bonusy formou fitness zdarma, slevy na služby našeho salonu (kosmetika, masáže, Body Wraps). Firemní večírky a akce. Možnost kariérního postupu - možnost zaměřit se na více činností (skupinové lekce, kurzy, služby v salonu).
  • V případě zájmu zašlete životopis s fotografií na e-mailu: provozni@redfit.cz

Doplňující informace:

Autor: Lucie Jelínková
Lokalita: Hlavní město Praha
Telefon: 774 025 798
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.