Pracovník/pracovnice kanceláře lyžařské školy

30. 09. 2019Práce přes týden od 7:30 - 16:00

Práce sobota neděle od 8:00 - 19:00

Hledáme slušné, zodpovědné, komunikativní lidi, kteří se nebojí pracovat na vedoucích pozicích

Náplň práce:

- práce s rezervačním systémem výuky

- komunikace s klienty a instruktory

- určování výuky instruktorům

- zajišťování dostatečného počtu instruktorů dle výuky

- práce s penězi (přijímání plateb v hotovosti či přes platební terminál, vyplácení mzdy instruktorům)

Požadujeme:

  • Požadavky :
  • komunikativnost (osobní jednání, telefon)
  • zodpovědnost (práce s penězi)
  • slušnost (bez lží a výmluv)
  • kladný vztah k zimním sportům
  • flexibilita
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Nabízíme:
  • 100% jistota práce od prosince do konce sezóny
  • plat odvíjející se od vašich schopností min. 100,-/hod
  • firemní benefity
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Jiná sdělení:

  • Možno i brigádně.
  • Mzda po domluvě, dle typu úvazku a praxe

Doplňující informace:

  • Úvazek: hlavní pracovní poměr
  • Společnost: AREÁL Vaňkův kopec
  • Stránky: vankuvkopec.com
Autor: Ski areál Vaňkův kopec s.r.o.
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Telefon: (neuveden)
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.