Recepční v dámském fitness

12. 06. 2019Recepční

Do dámského fitness Red Fit, Českomoravská 18, Praha 9 hledáme novou šikovnou kolegyni na pozici RECEPČNÍ.

Vhodné pro studentky, absolventky, nebo matky na mateřské.

Náplň práce:

Vyřizování telefonických objednávek, prodej zboží na recepci, komunikace s klienty, drobný úklid. V ideálním případě pomoc při tělových zábalech Body Wraps (zaškolíme).

Požadujeme:

  • Spolehlivost, samostatné jednání, proklientský přístup, chuť učit se novým věcem a týmového ducha. Lásku ke cvičení

Nabízíme:

  • Pracovní doba odpoledne (15 - 20 hod dle naplánovaných směn)
  • Finanční ohodnocení za odpracované hodiny 100 Kč/hod plus provize z prodeje, další bonusy dle konkrétních zaměření.
  • Možnost přivýdělku procedura Body Wraps trvá 90 min: 250 Kč procedura + 3% z prodaných permic (kupují většinou 6) 210 Kč za permici. Wrapy zvládnete udělat během 2 hodin i 2 dohromady, takže je pak Vaše odměna o to zajímavější - dvojnásobná.

Jiná sdělení:

  • Nástup možný IHNED
  • Práci v mladém a rodinném kolektivu.
  • Bonusy formou fitness zdarma, slev na služby našeho salonu (kosmetika, masáže, Body Wraps). Firemní večírky a akce. Možnost kariérního postupu - možnost zaměřit se na více činností (skupinové lekce, kurzy, služby v salonu).

Doplňující informace:

  • Úvazek: brigáda
  • Společnost: Fitness Red Fit
  • Stránky: www.redfit.cz
Autor: Zuzana Drnek
Lokalita: Hlavní město Praha
Telefon: 724 595 345
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.