Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Hledáme posilu do týmu (trenérka a recepční)

1 fotografie
21. 01. 2019Hledáme posilu do týmu (trenérka a recepční)

Kde: Wellness a fitness hany bany

Švehlova 1435/25, Praha 10 - Hostivař

parkoviště k dispozici, 1 stanice MHD od VIVO Hostivař

Kdy: zejména odpolední směny (14 - 21) občas víkendy

Náplň práce: vedení tréninků (Power Plate, TRX,…)

péče o recepci

drobný úklid

Požadujeme:

  • pozitivní osobnost
  • kladný vztah ke cvičení
  • zkušenosti s trénováním výhodou (nikoli podmínkou)

Nabízíme:

  • fixní hodinová mzda
  • bonusy za odvedené tréninky
  • podpora rozvoje trenérských schopností
  • zaměstnanecké benefity (cvičení zdarma)

Jiná sdělení:

  • V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@fithanybany-praha10.cz.
  • Zašlete nám svůj životopis a aktuální fotografii.
  • Těšíme se na spolupráci!

Doplňující informace:

Autor: hany bany Praha 10
Lokalita: Hlavní město Praha
Telefon: 775 188 295
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.