Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Trenérka powerplate

Ve Vašem prohlížeči máte vypnutou podporu JavaScriptu, některé
funkce galerie jsou proto nedostupné. Chcete JavaScript zapnout?

Víte, že...
...pro snadnější prohlížení galerie můžete také použít šipky na klávesnici?

Fotogalerie k inzerátu: Trenérka powerplate
1 fotografie
05. 03. 2018Hledáme novou trenérku Powerplate do dámského fitness Hany bany Praha 10. Jedná se o různorodou práci, jejíž hlavní náplní je trénink na Powerplate, ale je nutné znát chod a obsluhu celého fitness. Tzn. je nutné zaučení práce na recepci.

Náplň práce:

Především vedení tréninků na PowerPlate - je možné zaškolení

Zajištění chodu recepce, práce s telefonem, práce s PC kontakt s klienty.

Prodej služeb (permanentek) a zboží na baru (pití).

Udržování pořádku celého fitness.

Další výpomocné práce

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • zkušenost s fitness a cvičením (kurz velkou výhodou).
  • ochotu a potřebu dále se vzdělávat
  • dochvilnost
  • kladný vztah ke sportu
  • zodpovědný a samostatný přístup

Nabízíme:

  • práci v mladém a příjemném kolektivu
  • firemní benefity - vstupy do fitness, nákup zboží, školení
  • možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a osobního rozvoje
  • finanční ohodnocení dle počtu obsloužených

Jiná sdělení:

  • Jedná se o dlouhodobou brigádu - hlavní záskok i v době dovolených

Doplňující informace:

Autor: Milena Křivanová
Lokalita: Hlavní město Praha
Telefon: 775 188 295