Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Trenérka powerplate

1 fotografie
Ve Vašem prohlížeči máte vypnutou podporu JavaScriptu, některé
funkce galerie jsou proto nedostupné. Chcete JavaScript zapnout?
Fotogalerie k inzerátu Trenérka powerplate

Víte, že...
...pro snadnější prohlížení galerie můžete také použít šipky na klávesnici?

Fotogalerie k inzerátu: Trenérka powerplate
05. 03. 2018Hledáme novou trenérku Powerplate do dámského fitness Hany bany Praha 10. Jedná se o různorodou práci, jejíž hlavní náplní je trénink na Powerplate, ale je nutné znát chod a obsluhu celého fitness. Tzn. je nutné zaučení práce na recepci.

Náplň práce:

Především vedení tréninků na PowerPlate - je možné zaškolení

Zajištění chodu recepce, práce s telefonem, práce s PC kontakt s klienty.

Prodej služeb (permanentek) a zboží na baru (pití).

Udržování pořádku celého fitness.

Další výpomocné práce

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • zkušenost s fitness a cvičením (kurz velkou výhodou).
  • ochotu a potřebu dále se vzdělávat
  • dochvilnost
  • kladný vztah ke sportu
  • zodpovědný a samostatný přístup

Nabízíme:

  • práci v mladém a příjemném kolektivu
  • firemní benefity - vstupy do fitness, nákup zboží, školení
  • možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a osobního rozvoje
  • finanční ohodnocení dle počtu obsloužených

Jiná sdělení:

  • Jedná se o dlouhodobou brigádu - hlavní záskok i v době dovolených

Doplňující informace:

Autor: Milena Křivanová
Lokalita: Hlavní město Praha
Telefon: 775 188 295