Tento inzerát je starší než 1 rok, jeho obsah může být tedy neaktuální.

Prodavač/ka prodejny VITALAND

Ve Vašem prohlížeči máte vypnutou podporu JavaScriptu, některé
funkce galerie jsou proto nedostupné. Chcete JavaScript zapnout?

Víte, že...
...pro snadnější prohlížení galerie můžete také použít šipky na klávesnici?

Fotogalerie k inzerátu: Prodavač/ka prodejny VITALAND
1 fotografie
01. 05. 2019Do našeho maloobchodního týmu přijmeme nové kolegy/ně na pozici „prodavač/ka prodejny“ pro naše prodejny:

- Olomouc Šantovka - zkrácený úvazek - nástup ihned

- Brno Vaňkovka - plný úvazek - nástup ihned

- Praha Letňany - plný úvazek - nástup ihned

- Praha Fénix - plný úvazek - nástup ihned

- Praha Smíchov - plný úvazek - nástup ihned

Požadujeme:

  • pozitivní vztah k obchodu
  • všeobecné znalosti s prací na PC
  • příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
  • praxe v maloobchodě a jednání s lidmi výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a kreativita
  • jazykové znalosti výhodou
  • znalosti sportovní výživy a vlastní zkušenosti výhodou

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky s podílem na obratu prodejny
  • práci v přátelském kolektivu vhodném pro všechny věkové generace
  • pravidelná školení, semináře a vzdělávání
  • slevu na nákup výrobků, volný kredit na výrobky dle loajalit

Jiná sdělení:

  • Hlavní náplň práce:
  • příprava zboží k prodeji a jeho prodej zákazníkům
  • komunikace a poradenství se zákazníkem
  • práce s hotovostí, pokladnou a platebním terminálem
  • kompletní péče o vzhled prodejny
  • administrativní činnost spojená s provozem prodejny
  • Pracovní pozice je vhodná i pro zaměstnance se sníženou pracovní schopností.
  • V případě, že Vás tato pracovní příležitost zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis s úvodním dopisem na prace@vitaland.cz. Veškeré Vámi zaslané materiály a údaje pokládáme za důvěrné. Zasláním Vašich osobních údajů společnosti VITALAND s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Doplňující informace:

Autor: prace@vitaland.cz
Lokalita: (neuveden)
Telefon: 226 235 955