Hledat:  Kraj:   
před 5 hodinami
bazar
nabídka
Technogym stroje isotonic
Prodám stroje technogym isotonic line, abduktor, adduktor, zakopávání a rotaci v sedě. Minimální cena. Celý inzerát.
před 5 hodinami
seznamka
sparing
sparring na bojové sporty Brno a okolí
Zdarec, hledám někoho na sparring v bojových sportech z Brna a okolí, žádný extrém, jen zlehka... Celý inzerát.
v 19:07
bazar
nabídka
Osobní trenér a masér - Fit...
Jsme fitness a wellness centrum na Václavském náměstí. Hledáme šikovného trenéra/trenérku a maséra v jedné osbě. Pokud chcete pracovat v hezkém prostředí a příjemném kolektivu, chcete si budovat svojí klientelu, pracovat dle svých předst... Celý inzerát.
v 19:06
bazar
nabídka
Lektor/ka skupinových lekcí...
Jsme fitness a wellness centrum na Václavském náměstí. Hledáme šikovné lektory skupinových lekcí. Pokud chcete pracovat v hezkém prostředí a příjemném kolektivu, chcete si budovat svojí klientelu, pracovat dle svých představ - přijďte k... Celý inzerát.
v 19:06
bazar
nabídka
Totemy na Slim Box
Prodám 4 totemy Reebok a 3 Health. Cena 12.000,- Kč za jeden. Při kompletním odběru je cena za kus 10.000,- Kč. Celý inzerát.
v 19:06
seznamka
sparing
Chci najít maséra z Prahy
Ahoj! Chci najít maséra z Prahy pro společné masírování (masáž klienta 2 maséry, tzv. královská ) nebo i vzájemné masírování (masáž za masáž). Celý inzerát.
v 19:06
seznamka
on ji
Nejen společné sportování
Hledám hodnou dívku,nebo ženu se smyslem pro humor a sportovně založenou hlavně v oblasti fitness a silových sportů.Dělám aktivně silový trojboj a samostatné disciplípy dřep,benč a mrtvý tah. Byt mám. Celý inzerát.
v 19:06
seznamka
on ji
Žena z Plzeňského, Středočeského kraje či Prahy?
Žena nejen do fitka z Plzeňského, Středočeského kraje či Prahy? Když si budeme sympatičtí, tak nezáleží na tom, odkud jsi a cestu si k sobě najdeme. Hezký den Celý inzerát.
v 19:06
bazar
nabídka
Někdo do skupiny na Trenersky kurz Ronnie?
Zdravim, chystam se na kurz od Ronnie Instruktor fitness + Instruktor kulturistiky a rad bych vyuzil skupinovou slevu, ale nevim o nikom, kdo se chysta Pokud se chystate a chteli byste uplatnit skupinovou slevu, dejte pls vedet... s poz... Celý inzerát.
v 19:06
seznamka
sparing
cvičení
Hledám partnerku která to myslí s posilováním vážně a chce opravdu kvalitně cvičit. Zkušenosti mám a začátečnici poradím. Celý inzerát.

123...128312841285
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.